Najava izložbe bučinog ulja

21. svibnja 2018.

Na današnjoj konferenciji za medije održanoj u Atriju Županijske palače, župan Varaždinske županije Radimir Čačić i predsjednica Turističke zajednice Varaždinske županije ujedno i posebna savjetnica župana Natalija Martinčević najavili su 1.Međunarodnu izložba bučinih ulja Alpe- Adria i 8. Izložbu bučinih ulja Sjeverozapadne Hrvatske koja će se održati u subotu, 26. svibnja s početkom u 10:00 sati u prostorima Županijske palače.

Više možete pročitati OVDJE.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services