Najava izložbe bučinog ulja

21. svibnja 2018.

Na današnjoj konferenciji za medije održanoj u Atriju Županijske palače, župan Varaždinske županije Radimir Čačić i predsjednica Turističke zajednice Varaždinske županije ujedno i posebna savjetnica župana Natalija Martinčević najavili su 1.Međunarodnu izložba bučinih ulja Alpe- Adria i 8. Izložbu bučinih ulja Sjeverozapadne Hrvatske koja će se održati u subotu, 26. svibnja s početkom u 10:00 sati u prostorima Županijske palače.

Više možete pročitati OVDJE.

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services