Najava natječaja za mjere 6.1.1. i 6.3.1.

12. travnja 2017.

Na mrežnoj stranici APPRRR-a objavljeno je stanje glede prijavitelje na natječaje mjera 6.1.1. Potpora mladim poljoprivrednicima i 6.3.1. Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava. Ujedno je najavljena mogućnost raspisivanja novih natječaja za spomenute mjere u zadnjem tromjesečju 2017. godine. Više o svemu pročitajte OVDJE.

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services