Naputak o načinu primjene izuzeća od navođenja nutritivne deklaracije na hrani

16. kolovoza 2017.

U Narodnim novinama broj 79 od 11.kolovoza 2017. objavljen je Naputak o načinu primjene izuzeća od navođenja nutritivne deklaracije na hrani kojim se “(1)Subjekt u poslovanju s hranom koji, sukladno posebnom propisu kojim se uređuje porez na dodanu vrijednost, nije obveznik plaćanja poreza na dodanu vrijednost smatra se proizvođačem malih količina u smislu Priloga V točke 19 Uredbe (EU) br. 1169/2011.

(2)Hrana koju proizvodi subjekt iz stavka 1, ovog članka izuzeta je od obveznog navođenja nutritivne deklaracije.”

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services