Naše domaće, sada i ubuduće u Novom Marofu

26. ožujka 2018.

U sklopu manifestacije NAŠE DOMAĆE, SADA I UBUDUĆE održati će se radni ručak s ministrom poljoprivrede u Kulturnom centru “Ivan Rabuzin”, Antuna Mihanovića 3, Novi Marof u srijedu, 28.ožujka 2018. godine s početkom u 12.00 sati.

U sklopu manifestacije održati će se i radionice koje počinju u 10.00 sati, a na kojima će se moći saznati više o aktualnim mjerama Programa ruralnog razvoja te apliciranju za iskoristavanje sredstava iz istog te novosti iz Zakona o poljoprivrednom zemljištu. Ako ste zainteresirani za sudjelovanje na radionicama, možete se prijaviti putem sljedećeg linka: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdRDJR4YwveinSo9_Aa2X1WL92wYEMQuZ1FtFeU2yortgTCxg/viewform

 

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services