Naše domaće, sada i ubuduće u Novom Marofu

26. ožujka 2018.

U sklopu manifestacije NAŠ E DOMAĆE, SADA I UBUDUĆE održati će se radni ručak s ministrom poljoprivrede u Kulturnom centru “Ivan Rabuzin”, Antuna Mihanovića 3, Novi Marof u srijedu, 28.ožujka 2018. godine s početkom u 12.00 sati.

U sklopu manifestacije održati će se i radionice koje počinju u 10.00 sati, a na kojima će se moći saznati više o aktualnim mjerama Programa ruralnog razvoja te apliciranju za iskoristavanje sredstava iz istog te novosti iz Zakona o poljoprivrednom zemljištu. Ako ste zainteresirani za sudjelovanje na radionicama, možete se prijaviti putem sljedećeg linka: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdRDJR4YwveinSo9_Aa2X1WL92wYEMQuZ1FtFeU2yortgTCxg/viewform

 

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services