Nastavak edukacije o biološko-dinamičkoj poljoprivredi

12. veljače 2018.

Nastavno na već održana uvodna predavanja o biološko-dinamičkoj poljoprivrednoj proizvodnji održanih 24.siječnja ove godine u Županijskoj palači Varaždinske županije od strane predavačica iz Centra dr. Rudolfa Steinera iz Donjeg Kraljevca zadovoljstvo nam je najaviti drugi krug predavanja koji će se održati 19.veljače 2018. godine u vremenu od 14.00 do 17.00 sati na istom mjestu kao i prva dva predavanja: u dvorani Županijske palače Varaždinske županije u Varaždinu, Franjevački trg 7.

Predavanja će biti o značaju humusa u poljoprivrednoj proizvodnji te o sjetvenom priručniku i njegovoj primjeni u praksi.

Svoje sudjelovanje prijavite na broj telefona 040/655-612.

 

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services