Nastavak edukacije o biološko-dinamičkoj poljoprivredi

12. veljače 2018.

Nastavno na već održana uvodna predavanja o biološko-dinamičkoj poljoprivrednoj proizvodnji održanih 24.siječnja ove godine u Županijskoj palači Varaždinske županije od strane predavačica iz Centra dr. Rudolfa Steinera iz Donjeg Kraljevca zadovoljstvo nam je najaviti drugi krug predavanja koji će se održati 19.veljače 2018. godine u vremenu od 14.00 do 17.00 sati na istom mjestu kao i prva dva predavanja: u dvorani Županijske palače Varaždinske županije u Varaždinu, Franjevački trg 7.

Predavanja će biti o značaju humusa u poljoprivrednoj proizvodnji te o sjetvenom priručniku i njegovoj primjeni u praksi.

Svoje sudjelovanje prijavite na broj telefona 040/655-612.

 

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services