Natječaj Varaždinske županije za udruge u 2018.

29. ožujka 2018.

28.ožujka 2018. Varaždinska županija je na svojoj web stranici objavila Javni natječaj za financiranje programa i projekata od interesa za opće dobro koje provode udruge na području Varaždinske županije u 2018. godini.

Ujedno su objavljeni i obrasci koje je potrebno ispuniti kako bi udruga sudjelovala u podjeli sredstava namijenjenih radu udruga Varaždinske županije u 2018. godine.

Sve detalje možete naći OVDJE.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services