Natječaj za sufinanciranje plasteničke proizvodnje

28. svibnja 2018.

Grad Varaždinske Toplice je objavio natječaj za sufinanciranje plasteničke proizvodnje u 2018. godini.

Prijava se podnosi u zatvorenoj omotnici s naznakom: „PRIJAVA NA NATJEČAJ ZA SUFINANCIRANJE PLASTENIČKE PROIZVODNJE‚ isključivo u pisarnici Jedinstvenog upravnog odjela Grada Varaždinskih Toplica sa sjedištem u Ulici maršala Tita 4, Varaždinske Toplice, svakog radnog dana od 08.00 – 11.00 sati i 12.00-14.00 sati u razdoblju od 04. lipnja do 08. lipnja 2018.

 

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services