Neprofitno financijsko izvještavanje

3. kolovoza 2017.

Potaknuti čestim upitima s terena dajemo pojašnjenje navoda  Pravilnika o izmjenama i dopunama Pravilnika o izvještavanju u neprofitnom računovodstvu i Registru neprofitnih organizacija (NN br. 67/12.7.2017.) vezano za tromjesečno financijsko izvještavanje.

Dakle, sve organizacije civilnog društva koje temeljem Zakona o udrugama moraju voditi dvojno knjigovodstvo ili pak su odlučile voditi dvojno knjigovodstvo, a imaju uvjete za vođenje jednostavnog knjigovodstva, od objave spomenutog Pravilnika ne trebaju više predavati u FINU tromjesečne financijske izvještaje (tj. financijske izvještaje za razdoblja 1.1.-31.3. i 1.1.-30.9.) ali moraju predavati šestomjesečni (razdoblje 1.1.-30.6.) i godišnji financijski izvještaj (1.1.-31.12.). Prvi takav izvještaj koji se ne mora predati je onaj za razdoblje 1.1.-30.9.2017. godine.

 

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services