Novi Identifikacijski dokument kopitara

8. svibnja 2018.

Hrvatska poljoprivredna agencija (HPA) nadležna za praćenje sektora konjogojstva, vodi Središnji registar kopitara i provodi uzgojne programe za pasmine i uzgojne tipove kopitara za koje nisu uspostavljena uzgojna udruženja.

Hrvatska poljoprivredna agencija ujedno i izdaje Identifikacijske dokumente kopitara.  Obzirom da je HPA u obvezi uskladiti izgled dokumenata s posljednjom direktivom Europske unije 2015/262 (Uredba o putovnici za kopitare) od 1.svibnja ove godine koristiti će se novi obrazac Identifikacijskog dokumenta kopitara.

Više o svemu možete pročitati OVDJE.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services