Novi Identifikacijski dokument kopitara

8. svibnja 2018.

Hrvatska poljoprivredna agencija (HPA) nadležna za praćenje sektora konjogojstva, vodi Središnji registar kopitara i provodi uzgojne programe za pasmine i uzgojne tipove kopitara za koje nisu uspostavljena uzgojna udruženja.

Hrvatska poljoprivredna agencija ujedno i izdaje Identifikacijske dokumente kopitara.  Obzirom da je HPA u obvezi uskladiti izgled dokumenata s posljednjom direktivom Europske unije 2015/262 (Uredba o putovnici za kopitare) od 1.svibnja ove godine koristiti će se novi obrazac Identifikacijskog dokumenta kopitara.

Više o svemu možete pročitati OVDJE.

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services