Novi natječaj za podmjeru 17.1. Osiguranje usjeva, životinja i biljaka

11. ožujka 2019.

Agencija za plaćanje u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju objavila je drugi natječaj za provedbu podmjere 17.1. Osiguranje usjeva, životinja i biljaka iz Programa ruralnog razvoja Republike Hrvatske za razdoblje 2014, – 2020.

Prihvatljivi korisnici su fizičke i pravne osobe upisane u Upisnik poljoprivrednika, a maksimalni godišnji iznos potpore je 75.000,00 eura u kunskoj protuvrijednosti.

Više pročitajte OVDJE.

 

 

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services