Novi natječaj za tip operacije 5.2.1 “Obnova poljoprivrednog zemljišta i proizvodnog potencijala”

8. studenoga 2018.

Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju objavila je  6. studenoga 2018. Natječaj za podmjeru 5.2. „Potpora za ulaganja u obnovu poljoprivrednog zemljišta i proizvodnog potencijala narušenog elementarnim nepogodama, nepovoljnim klimatskim prilikama i katastrofalnim događajima‚ tip operacije 5.2.1. Obnova poljoprivrednog zemljišta i proizvodnog potencijala.

Prvi dio zahtjeva za potporu popunjava se i podnosi u AGRONET-u od 6. studenoga 2018. godine od 16:00 sati do 31. prosinca 2018. godine do 12:00 sati.

Detaljnije pogledajte OVDJE.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services