Novosti u izravnim potporama 2018. godine

8. svibnja 2018.

Na web stranici Agencije za plaćanje u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju objavljene su novosti vezane uz zahtjeve za izravne potpore u 2018. godini.

Više o svemu pročitajte OVDJE.

“Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju započela je s pripremom korisnih materijala s ciljem informiranja i poboljšanja kvalitete zaprimljenih zahtjeva korisnika. Prva u nizu takvih edukativnih publikacija detaljno pojašnjava problematiku neprihvatljivosti za plaćanje kod krških i kontinentalnih pašnjaka i nesukladnosti u kontroli stoke utvrđenih kontrolom na terenu.”

Prvu takovu publikaciju možete pronaći OVDJE.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services