Objave APPRRR-a

5. srpnja 2018.

Na web stranici Agencije za plaćanje u poljoprivredi možete pronaći raspored radionica vezano za pojedine natječaje Programa ruralnog razvoja RH. Kao što je vidljivo najbliža radionica poljoprivrednicima Varaždinske županije je u Zagrebu 11. i 17.srpnja, a odnosi se na natječaje po tipu operacije: 7.2.1 Ulaganja u građenje javnih sustava za vodoopskrbu, odvodnju i pročišćavanje otpadnih voda,   7.4.1. Ulaganja u pokretanje, poboljšanje ili proširenje lokalnih temeljnih usluga za ruralno stanovništvo, uključujući slobodno vrijeme i kulturne aktivnosti te povezanu infrastrukturu,  4.2.2 Korištenje obnovljivih izvora energije,  6.3.1 Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava i 6.4.1 Razvoj nepoljoprivrednih djelatnosti u ruralnim područjima.

Isto tako na web stranici APPRRR-a možete pronaći brošuru vezano za izmjene po Vinskoj omotnici u 2018. godini.

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services