Objavljen JAVNI NATJEČAJ Grada Ludbrega za dodjelu financijskih potpora za sufinanciranje projekata/programa organizacijama civilnog društva u 2021. godini

15. prosinca 2020.

U sklopu ovog natječaja organizacije civilnog društva svoje prijave mogu podnijeti za PROJEKTEkratkoročne, manje opsežne, uglavnom jednokratne aktivnosti u koje je uključen manji broj korisnika te koje se provode na području Grada Ludbrega.

Organizacije civilnog društva svoje prijave mogu podnijeti za PROGRAME – dugoročne, opsežnije, više aktivnosti u koje je uključen veći broj korisnika te koji se provode većinom na području Grada Ludbrega, a u manjoj mjeri na području Varaždinske županije, Republike Hrvatske i u inozemstvu.

Trajanje programa može biti najdulje 12 mjeseci, zaključno do 31.prosinca 2021. godine.

Najmanji iznos koji se može odobriti za PROJEKTE iznosi 1.000,00 kuna, a najveći 3.000,00 kuna.
Za PROGRAME najmanji iznos koji se može odobriti iznosi 3.000,00 kuna, a najveći 30.000,00 kuna.

Rok za podnošenje prijava projekata/programa je 30 dana od objave ovog Natječaja, tj. prijave se mogu podnositi od 1. prosinca 2020.godine do zaključno 31. prosinca 2020. godine.

Detaljnije informacije potražite na stranicama GRADA LUDBREGA.