Objavljen Javni natječaj za financiranje programa i projekata udruga na području Općine Vidovec u 2021. godini

24. veljače 2021.

Općina Vidovec  je objavila Javni natječaj za financiranje programa i projekata od interesa za opće dobro koje provode udruge na području Općine Vidovec u 2021. godini.

Programi i projekti udruga od općeg interesa na području Općine Vidovec za čije se financiranje osiguravaju sredstva u Proračunu Općine Vidovec za 2021. godinu jesu oni koji ostvaruju javne potrebe mještana i doprinose razvitku i općem napretku Općine , a odnose se na sljedeća područja:

  • Promicanje, razvitak i unaprjeđenje obrazovanja;
  • Kultura i kulturne manifestacije;
  • Ostali programi

Sredstva za provedbu ovog natječaja osigurana su u Proračunu Općine Vidovec za 2021. godinu u iznosu 253.000 kuna.

Jedna udruga može prijaviti najviše dva programa/projekta.

Rok za podnošenje prijava je zaključno do 25. ožujka 2021. godine.

Tekst Javnog natječaja, kao i svu potrebnu dokumentaciju možete preuzeti OVDJE.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services