Objavljen novi natječaj za tip operacije 4.1.1.

19. veljače 2018.

Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju objavila je novi natječaj iz mjere 4 Programa ruralnog razvoja za tip operacije 4.1.1. Restrukturiranje, modernizacija i povećanje konkurentnosti poljoprivrednih gospodarstava i to za sektore:

  • ratarstva
  • proizvodnje šećerne repe
  • vinogradarstva
  • cvijeća i ukrasnog bilja.

Prijave na Natječaj počinju se zaprimati mjesec dana od dana objavljivanja natječaja.

Više o svemu pročitajte OVDJE.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services