“Od zrna do pogače”

25. rujna 2019.

5.listopada s početkom u 13.00 sati ispred Društvenog doma u Čukovcu (Grad Ludbreg) započinje ovogodišnja manifestacija “Od zrna do pogače” u organizaciji naše članice udruge “ŽIVOT” Društvo za biološko-dinamičko gospodarenje Ludbreg.

Gosti i izvođači programa će nakon skupljanja organizirano, u povorci, na kočijama i zaprežnim kolima Ludbreških konjara uz pjesmu i glazbu krenuti na polje kukuruza gdje će biti upriličeno branje kukuruza u plahte i košare kako su to radili naši stari prije pojave mehanizacije.

U 15.30 sati će se organizirati težački ručak na polju, a nakon povratka u Društveni dom slijedi trijebljenje, seoske igre “Tko će brže, tko će bolje” uz podjelu nagrada učesnicima igara.

U nastavku će biti izveden igrokaz i recital, a nakon zabavnog dijela slijedi večera (stara jela Podravine).

A tada slijede muzika, ples, zabava, tombola … do jutra!

Rezervirati svoje učešće i druge informacije možete na telefon: 098/182-0687 do 2.10.2019. godine.

 

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services