Odluka o usvajanju Jamstvenog programa “Poljoprivrednici”

11. listopada 2017.

U Narodnim novinama br. 99/17 od 6. 10.2017. objavljena je Odluka o usvajanju Jamstvenog programa »Poljoprivrednici«.

Hrvatska agencija za malo gospodarstvo, inovacije i investicije – HAMAG-BICRO u okviru ovoga Jamstvenog programa izdaje jamstva za pokriće dijela glavnice kredita/leasinga subjektima malog gospodarstva koji ulažu u djelatnost poljoprivrede a koji udovoljavaju uvjetima ovoga Programa.

Odluku možete pročitati OVDJE.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services