Općina Martijanec objavila natječaj za udruge

20. veljače 2019.

“Javni natječaj objavljuje se u svrhu dodjele financijskih sredstava za programe i projekte udruga od interesa za opće dobro koje provode udruge koje svojim aktivnostima doprinose ispunjavanju ciljeva i prioriteta definiranih strateškim i planskim dokumentima Općine Martijanec.

U sklopu ovog natječaja organizacije civilnog društva svoje prijave mogu podnijeti za programe — kratkoročne, manje opsežne, ug1avnom jednokratne aktivnosti u koje se uključen manji broj korisnika te koje se provode na području Općine Martijanec ili za potrebe korisnika s prebivalištem na području Općine Martijanec. Trajanje programa definirano je početkom i krajem programa.”

Rok za podnošenje prijava je zaključno 19.3.2019. godine.

Izvor: web stranica Općine Martijanec