Otvoreni novi prostori Zadruge PCZ Varaždinski Cvijet

3. rujna 2021.
Jučer je u Ludbregu održano svečano otvorenje novih poslovnih prostora Zadruge PCZ Varaždinski Cvijet.
Zadruga trenutno okuplja devet OPG-a, proizvođača cvijeća, koji godišnje proizvedu preko 2.000.000 presadnica na preko 30.000 m2 zatvorenog i 100.000 m2 otvorenog prostora te cvijećem snabdijeva velike tržišne centre u Hrvatskoj (Lidl, Spar, KTC, Eurospin) i u Sloveniji (Eurospin, OBI, TUŠ  Jager) kao i niz Vrtnih centara u cijeloj Hrvatskoj.
Želimo im puno sreće i uspjeha i u daljnjem radu i poslovanju!
giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services