Oznaka kvalitete “Plavi ceker”

28. studenoga 2019.

Gradski ured za poljoprivredu i šumarstvo Grada Zagreba objavio je Javni poziv za dodjelu oznake “Plavi ceker”  koja je namijenjena označavanju, isticanju i promociji poljoprivrednih i prehrambenih proizvoda čija je kvaliteta više razine od zakonski propisane te uobičajeno zahtijevane i očekivane od strane potrošača.

Tekst Javnog poziva kao i ostalu dokumentaciju za prijavu vlastitih proizvoda možete pronaći OVDJE.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services