PČELARI PAŽNJA!

29. svibnja 2017.

Kao što znate 31.svibnja istječe rok za predaju zahtjeva po Mjeri 1 (edukacija pčelara i senzorskih analitičara te izrada informativnih materijala, poboljšanje i razvoj sustava za protok informacija i sudjelovanje predstavnika HPS-a na specijaliziranim pčelarskim skupovima izvan R. Hrvatske.

Međutim rok za Mjeru Obnavljanje pčelinjeg fona izlazi 31.srpanja tako da još ima vremena za prijavu.

Više o svemu možete pročitati na mrežnoj stranici APPRRR-a.

 

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services