Podnošenje Jedinstvenog zahtjeva za potpore u poljoprivredi za 2017. godinu.

7. ožujka 2017.

Od 6.ožujka započinje teći termin u kojem poljoprivredni proizvođači mogu podnijeti Jedinstveni zahtjev za potpore za 2017. godinu Agenciji za plaćanje u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju. Procedura je ista kao i kod podnošenja zahtjeva za protekle dvije godine ali postoje neki novi uvjeti za ostvarivanje potpore. Više o tome možete pročitati OVDJE .

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services