Podnošenje Jedinstvenog zahtjeva za potpore u poljoprivredi za 2017. godinu.

7. ožujka 2017.

Od 6.ožujka započinje teći termin u kojem poljoprivredni proizvođači mogu podnijeti Jedinstveni zahtjev za potpore za 2017. godinu Agenciji za plaćanje u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju. Procedura je ista kao i kod podnošenja zahtjeva za protekle dvije godine ali postoje neki novi uvjeti za ostvarivanje potpore. Više o tome možete pročitati OVDJE .

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services