PODSJEĆAMO: sutra 3. Županijski plac

19. srpnja 2019.

U subotu, 20. srpnja ove godine će se po treći puta održati Županijski plac – izložbeno-prodajni sajam u organizaciji Varaždinske županije i Turističke zajednice Varaždinske županije na kojem će se moći kupiti raznovrsni proizvodi od tridesetak proizvođača i to od 9.00 do 13.00 sati na Franjevačkom trgu u Varaždinu.

O Županijskom placu smo već prije pisali na našoj web stranici, a više o trećem po redu možete pročitati OVDJE.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services