Podsjetnik za sve korisnike potpora

30. kolovoza 2017.

Na web stranici Savjetodavne službe možete pronaći koristan tekst vezano za rokove kojih se moraju pridržavati svi poljoprivredni proizvođači, korisnici potpora u poljoprivredi.

Cilj teksta je podsjetiti je poljoprivredne proizvođače, korisnike potpora na nekoliko obaveza koje su dužni ispuniti, a propisani su Pravilnikom o provedbi izravne potpore poljoprivredi i IAKS mjera ruralnog razvoja za 2017. godinu (NN 19/17).

Cijeli tekst možete pronaći OVDJE.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services