Poništavanje natječaja za t.o. 4.4.1. “Neproduktivna ulaganja povezana s očuvanjem okoliša” od 14.12.2018.

28. siječnja 2019.

Potencijalni korisnici tipa operacije 4.4.1.»Neproduktivna ulaganja povezana s očuvanjem okoliša« iskazali su interes za ulaganja u preostale prihvatljive materijalne troškove koje bi prijavili na zajedničkom zahtjevu. Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju će stoga u veljači 2019. godine objaviti novi Natječaj.

Iz tog razloga Natječaj objavljen 14. prosinca 2018. godine se poništava.

 

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services