Posjet Karlovcu

27. veljače 2018.

Naša članica udruga “Život” Društvo za biološko-dinamičko gospodarenje Ludbreg 18.ožujka 2018. organizira posjet gradu Karlovcu.

Tom prilikom će se moći, uz vodiče, posjetiti podzemni akvarij slatkovodnih riba, Turanj, Muzej naoružanja domovinskog rata, Nacionalno svetište Svetog Josipa, Franjevački samostan i njegov muzej, Gradski muzej, Stari grad Dubovec te Zvijezda – stari dio Karlovca.

Cijena izleta je 140,00 kuna u što je uključen autobus, vodiči i ulaznice dok postoji mogućnost organizacije zajedničkog ručka u cijeni od 30,00 do 50,00 kuna po osobi.

Sve informacije možete dobiti na broj mobitela 098/182-0687, a uplate se primaju do 14.ožujka 2018. u prostorijama Udruge umirovljenika Ludbreg, Trg Sv. Trojstva 16.