Postupanje s građevinskim otpadom u Varaždinskoj županiji

22. veljače 2017.

Obzirom da je Varaždinska županija, Upravni odjel za poljoprivredu i zaštitu okoliša neprestano pod pritiskom građana koji prijavljuju nesavjesno i ilegalno deponiranje spomenutog otpada, 17.veljače ove godine uputili su jedinicama lokalne uprave i samouprave obavijest da deponiranje građevinskog otpada u našoj županiji vrši trgovačko društvo BT d.o.o., Babinec, Varaždinska 35, 42208 Cestica. Molimo sve članove naših udruga da vode o tome brigu jer svaka nebriga o prirodi ima svoje negativne posljedice koji se odražavaju i na poljoprivrednu proizvodnju.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services