Postupanje s građevinskim otpadom u Varaždinskoj županiji

22. veljače 2017.

Obzirom da je Varaždinska županija, Upravni odjel za poljoprivredu i zaštitu okoliša neprestano pod pritiskom građana koji prijavljuju nesavjesno i ilegalno deponiranje spomenutog otpada, 17.veljače ove godine uputili su jedinicama lokalne uprave i samouprave obavijest da deponiranje građevinskog otpada u našoj županiji vrši trgovačko društvo BT d.o.o., Babinec, Varaždinska 35, 42208 Cestica. Molimo sve članove naših udruga da vode o tome brigu jer svaka nebriga o prirodi ima svoje negativne posljedice koji se odražavaju i na poljoprivrednu proizvodnju.