Postupanje s građevinskim otpadom u Varaždinskoj županiji

22. veljače 2017.

Obzirom da je Varaždinska županija, Upravni odjel za poljoprivredu i zaštitu okoliša neprestano pod pritiskom građana koji prijavljuju nesavjesno i ilegalno deponiranje spomenutog otpada, 17.veljače ove godine uputili su jedinicama lokalne uprave i samouprave obavijest da deponiranje građevinskog otpada u našoj županiji vrši trgovačko društvo BT d.o.o., Babinec, Varaždinska 35, 42208 Cestica. Molimo sve članove naših udruga da vode o tome brigu jer svaka nebriga o prirodi ima svoje negativne posljedice koji se odražavaju i na poljoprivrednu proizvodnju.

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services