Poziv na konzultacije o Strateškom planu Zajedničke poljoprivredne politike – Varaždin

19. listopada 2021.

Slijedom programiranja Strateškog plana Zajedničke poljoprivredne politike 2023.-2027., Ministarstvo poljoprivrede organizira 2. krug konzultacija kroz regionalne radionice za zainteresirane dionike. Jedna od radionica će se održati i u Varaždinu i to 22.10.2021. s početkom u 11:00 sati u prostorijama Varaždinske županije, Franjevački trg 7.

Prijava sudionika je isključivo putem poveznica. Broj mjesta je ograničen, međutim sve radionice će biti moguće pratiti uživo na internetu, a poveznica će biti poslana naknadno.

Sve koji su zainteresirani za sudjelovanje pozivamo da se prijave na sljedećoj POVEZNICI.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services