Pravilnik o visini naknada troškova za obavljanje usluga Hrvatske agencije za poljoprivredu i hranu

15. travnja 2019.

U Narodnim novinama broj 38 od 12.travnja ove godine objavljen je Pravilnik o visini naknada troškova za obavljanje usluga Hrvatske agencije za poljoprivredu i hranu.

Dakle, od 1.siječnja ove godine djelatnici Hrvatske poljoprivredne agencije postali su djelatnici Hrvatske agencije za poljoprivredu i hranu te će i dalje obavljati svoje redovne djelatnosti za koje je propisan novi cjenik kojega možete pronaći u pravilniku o visini naknada troškova za obavljanje usluga Hrvatske agencije za poljoprivredu i hranu.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services