Predavanje “Api terapija i pčelarenje na biodinamički način

27. veljače 2018.

U organizaciji Centra dr. Rudolfa Steinera 6.ožujka 2018. godine u palači Varaždinske županije, Varaždin, Franjevački trg 7 s početkom u 17.00 sati održati će se predavanje pod nazivom “Api terapija i pčelarenje na biodinamički način” predavača Karla Vogrinčića iz Slovenije koji primjenjuje biodinamičku metodu pčelarenja na svom posjedu.

Svi zainteresirani za predavanje trebaju se prijaviti na broj telefona 040/655-612 ili na e-mail: info@centar-rudolf-steiner.com.

Naplaćivati će se ulaznice od 20,00 kuna po osobi.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services