Predavanje o bučinom ulju

14. ožujka 2018.

U organizaciji Upravnog odjela za poljoprivredu i ruralni razvoj Varaždinske županije u utorak 20.ožujka 2018. s početkom u 12.00 sati u prostorijama Varaždinske županije, Varaždin, Franjevački trg 7 održati će se predavanje pod nazivom “Primjena bučinog ulja u svakodnevnoj prehrani” predavača Davora Hostića, dipl.ing.preh.

Potvrdu sudjelovanja na predavanju treba dostaviti na e-mail: tanja.banfic@vzz.hr ili na tel. 042/390-582.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services