Predavanje o bučinom ulju

21. veljače 2018.

28.veljače ove godine s početkom u 11.00 sati u Skupštinskoj dvorani Varaždinske županije na adresi Varaždin, Franjevački trg 7 održati će se predavanje o bučinom ulju u organizaciji Upravnog odjela za poljoprivredu i ruralni razvoj Varaždinske županije.

Predavanje je podijeljeno u tri cjeline i to: sjetva i zaštita usjeva buče, tehnologija proizvodnje bučinog ulja vrhunske kvalitete – od berbe koštica do prerade i skladištenja i priprema ulja za izložbu.

Svoje sudjelovanje na predavanju morate prijaviti na e-mail: tanja.banfic@vzz.hr ili na broj telefona 042/390-582 (Tanja Banfić).

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services