Predavanje o bučinom ulju

21. veljače 2018.

28.veljače ove godine s početkom u 11.00 sati u Skupštinskoj dvorani Varaždinske županije na adresi Varaždin, Franjevački trg 7 održati će se predavanje o bučinom ulju u organizaciji Upravnog odjela za poljoprivredu i ruralni razvoj Varaždinske županije.

Predavanje je podijeljeno u tri cjeline i to: sjetva i zaštita usjeva buče, tehnologija proizvodnje bučinog ulja vrhunske kvalitete – od berbe koštica do prerade i skladištenja i priprema ulja za izložbu.

Svoje sudjelovanje na predavanju morate prijaviti na e-mail: tanja.banfic@vzz.hr ili na broj telefona 042/390-582 (Tanja Banfić).

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services