Predavanje o uljnoj tikvi i zakonskim propisima vezanim za prodaju Varaždinskog bučinog ulja

14. veljače 2019.

21.veljače 2018. s početkom u 12.00 sati u Skupštinskoj dvorani Varaždinske županije na adresi Varaždin, Franjevački trg 7 održati će se predavanje o uzgoju uljne tikve, zakonskim propisima vezanim za prodaju Varaždinskog bučinog ulja te osnovama označavanja hrane u organizaciji Upravnog odjela za poljoprivredu i ruralni razvoj Varaždinske županije.

Predavači su gđa Mara Bogović, mag.ing.agr. iz Ministarstva poljoprivrede, Hrvatske poljoprivredno-šumarske savjetodavne službe Varaždin te gđa Melita Makovec, mag.ing.mol. bioteh. iz Bioinstituta d.o.o..

Svi zainteresirani za predavanje trebaju potvrditi svoj dolazak na broj telefona 390-582 ili 390-580 tj. na e-mail: tanja.banfic@vzz.hr ili jasna.vresk@vzz.hr .

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services