Predavanje o uljnoj tikvi i zakonskim propisima vezanim za prodaju Varaždinskog bučinog ulja

14. veljače 2019.

21.veljače 2018. s početkom u 12.00 sati u Skupštinskoj dvorani Varaždinske županije na adresi Varaždin, Franjevački trg 7 održati će se predavanje o uzgoju uljne tikve, zakonskim propisima vezanim za prodaju Varaždinskog bučinog ulja te osnovama označavanja hrane u organizaciji Upravnog odjela za poljoprivredu i ruralni razvoj Varaždinske županije.

Predavači su gđa Mara Bogović, mag.ing.agr. iz Ministarstva poljoprivrede, Hrvatske poljoprivredno-šumarske savjetodavne službe Varaždin te gđa Melita Makovec, mag.ing.mol. bioteh. iz Bioinstituta d.o.o..

Svi zainteresirani za predavanje trebaju potvrditi svoj dolazak na broj telefona 390-582 ili 390-580 tj. na e-mail: tanja.banfic@vzz.hr ili jasna.vresk@vzz.hr .

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services