Predstavljanje novog Zakona o javnoj nabavi

22. veljače 2017.

U ponedjeljak, 27.veljače 2017. godine od 8.45 do 14.45 u Skupštinskoj dvorani Varaždinske županije održati će se predstavljanje novog Zakona o javnoj nabavi u organizaciji Hrvatske udruge poslodavaca i Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta. Svoje mjesto na seminaru potrebno je rezervirati na broj telefona 042/352-034 ili na e-mail: mailto:sanja.ostroski@hup.hr.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services