Predstavljanje novog Zakona o javnoj nabavi

22. veljače 2017.

U ponedjeljak, 27.veljače 2017. godine od 8.45 do 14.45 u Skupštinskoj dvorani Varaždinske županije održati će se predstavljanje novog Zakona o javnoj nabavi u organizaciji Hrvatske udruge poslodavaca i Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta. Svoje mjesto na seminaru potrebno je rezervirati na broj telefona 042/352-034 ili na e-mail: mailto:sanja.ostroski@hup.hr.

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services