Predstavljena kuharica „Ludbreška medena kuhinja“

3. rujna 2021.
Tijekom jučerašnjeg dana u Ludbregu je također održano i predstavljanje kuharice “Ludbreška medena kuhinja” koja je izdana u nakladi Varaždinske županije, Pčelarskog društva Ludbreg i Centra za kulturu i informiranje “Dragutin Novak”.
Recepte na bazi meda je pripremio profesionalni kuhar Damir Crleni koji je u kreiranju delicija koristio i inovativne proizvode ludbreških medara, kao što su vino, pivo, pjenušac i ocat od meda. Čestitamo Pčelarskom društvu Ludbreg te se veselimo njihovim novim medenim kreacijama.
giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services