Predstavljena kuharica „Ludbreška medena kuhinja‚

3. rujna 2021.
Tijekom jučerašnjeg dana u Ludbregu je također održano i predstavljanje kuharice “Ludbreška medena kuhinja” koja je izdana u nakladi Varaždinske županije, Pčelarskog društva Ludbreg i Centra za kulturu i informiranje “Dragutin Novak”.
Recepte na bazi meda je pripremio profesionalni kuhar Damir Crleni koji je u kreiranju delicija koristio i inovativne proizvode ludbreških medara, kao što su vino, pivo, pjenušac i ocat od meda. Čestitamo Pčelarskom društvu Ludbreg te se veselimo njihovim novim medenim kreacijama.
giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services