Prezentacije s predavanja o uljnoj tikvi i poreznim propisima

25. veljače 2019.

Dana 21.veljače u organizaciji Varaždinske županije održano je predavanje o sadnji, zaštiti i preradi uljne buče, kao i o tome što mora sadržavati deklaracija na zapakiranim proizvodima te kada (ni)su obvezni izdati račun kupcu.

Predavačice su bile Mara Bogović, mag. ing. agr. iz Savjetodavne službe Varaždin Ministarstva poljoprivrede i Melita Makovec, mag. ing. mol. bioteh., iz Bioinstituta, tvrtke u čijoj je djelatnosti i kontrola deklaracija.

Vrlo korisne i zanimljive prezentacije, a koje su bile sastavni dio predavanja, možete pronaći na web stranici Varaždinske županije.

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services