Prezentacije s predavanja o uljnoj tikvi i poreznim propisima

25. veljače 2019.

Dana 21.veljače u organizaciji Varaždinske županije održano je predavanje o sadnji, zaštiti i preradi uljne buče, kao i o tome što mora sadržavati deklaracija na zapakiranim proizvodima te kada (ni)su obvezni izdati račun kupcu.

Predavačice su bile Mara Bogović, mag. ing. agr. iz Savjetodavne službe Varaždin Ministarstva poljoprivrede i Melita Makovec, mag. ing. mol. bioteh., iz Bioinstituta, tvrtke u čijoj je djelatnosti i kontrola deklaracija.

Vrlo korisne i zanimljive prezentacije, a koje su bile sastavni dio predavanja, možete pronaći na web stranici Varaždinske županije.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services