Prigovori u AGRONET-u

4. rujna 2017.

Korisnici mjera ruralnog razvoja koji podnose ili su podnijeli zahtjeve putem AGRONET sustava  i dalje dostavljaju prigovore na akte koje donosi Agencija za plaćanja na način kako propisuje pravilnik o provedbi određene mjere/podmjere/operacije odnosno natječaj za provedbu određene operacije.

Kako bi se olakšalo podnošenje prigovora Agencija za plaćanje u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju je izdala i brošuru koju zajedno s pojašnjenjem možete naći OVDJE.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services