Program gospodarenja za šume “Beletinec-Šćepanje”

16. kolovoza 2018.

Naručitelj radova Savjetodavna služba i izvođač “Salix – Plan” d.o.o., pozivaju sve zainteresirane strane na javni uvid i javnu raspravu o prijedlogu Programa gospodarenja za šume šumoposjednika gospodarske jedinice “Beletinec – Šćepanje”.

Javni uvid u prijedlog Programa može se izvršiti u razdoblju od 16.08.2018. do 05.09.2018. godine u Kulturnom centru Ivan Rabuzin, prostorijama LAG PRIZAG, u Novom Marofu na adresi Antuna Mihanovića 3, svakog radnog dana u vremenu od 9:00 do 12:00 sati.

Više saznajte na web stranici Hrvatske poljoprivredno šumarske savjetodavne službe.

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services