Program gospodarenja za šume “Beletinec-Š ćepanje”

16. kolovoza 2018.

Naručitelj radova Savjetodavna služba i izvođač “Salix – Plan” d.o.o., pozivaju sve zainteresirane strane na javni uvid i javnu raspravu o prijedlogu Programa gospodarenja za šume šumoposjednika gospodarske jedinice “Beletinec – Š ćepanje”.

Javni uvid u prijedlog Programa može se izvršiti u razdoblju od 16.08.2018. do 05.09.2018. godine u Kulturnom centru Ivan Rabuzin, prostorijama LAG PRIZAG, u Novom Marofu na adresi Antuna Mihanovića 3, svakog radnog dana u vremenu od 9:00 do 12:00 sati.

Više saznajte na web stranici Hrvatske poljoprivredno šumarske savjetodavne službe.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services