Proizvodi hrvatskog sela 2017.

3. ožujka 2017.

16. po redu Sajam “Proizvodi hrvatskog sela” održati će se od 7. do 9. travnja 2017. u Zagrebu na prostoru Boćarskog doma, Prisavlje 2 u organizaciji tvrtke “Agrarno savjetovanje” d.o.o., Zagreb. Varaždinska županija će i ove godine izdvojiti sredstva kako bi pomogla izlagačima Varaždinske županije da predstave autohtone proizvode, djelatnosti i usluge našeg kraja. Ako ste zainteresirani za izlaganje, molimo javite se direktno organizatoru “Agrarano savjetovanje” d.o.o. na broj mob. 099/759-7910 ili broj telefona 01/292-3145 do 20. ožujka. Također je potrebno obavijestiti o tome Upravni odjel za poljoprivredu i zaštitu okoliša Varaždinske županije na brojeve telefona 042/390-580 odnosno 042/390-582.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services