Proizvodi hrvatskog sela 2017.

3. ožujka 2017.

16. po redu Sajam “Proizvodi hrvatskog sela” održati će se od 7. do 9. travnja 2017. u Zagrebu na prostoru Boćarskog doma, Prisavlje 2 u organizaciji tvrtke “Agrarno savjetovanje” d.o.o., Zagreb. Varaždinska županija će i ove godine izdvojiti sredstva kako bi pomogla izlagačima Varaždinske županije da predstave autohtone proizvode, djelatnosti i usluge našeg kraja. Ako ste zainteresirani za izlaganje, molimo javite se direktno organizatoru “Agrarano savjetovanje” d.o.o. na broj mob. 099/759-7910 ili broj telefona 01/292-3145 do 20. ožujka. Također je potrebno obavijestiti o tome Upravni odjel za poljoprivredu i zaštitu okoliša Varaždinske županije na brojeve telefona 042/390-580 odnosno 042/390-582.

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services