Proizvodi hrvatskog sela 2018.

1. veljače 2018.

Od 16. do 18.ožujka ove godine održati će se Sajam “Proizvodi hrvatskog sela” na prostoru boćarski dom, Prisavlje 2, Zagreb u organizaciji tvrtke “Agro savjetovanje” d.o.o.

Varaždinska županija će za prezentaciju svojih proizvođača autohtonih proizvoda, djelatnosti i usluga izdvojiti stanovita sredstva te osigurati izložbeni prostor.

Svi zainteresirani se moraju javiti organizatoru Sajma na brojeve telefona 01/292-3145 ili 099/759-7910 do 5.ožujka ove godine, a onda i Upravnom odjelu za poljoprivredu i ruralni razvoj Varaždinske županije na brojeve telefona 042/390-580 i 042/390-582.

Dodatne informacije možete naći OVDJE .

Za eventualna pojašnjenja možete se javiti u tajništvo Saveza.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services