“Proizvodi hrvatskog sela”

1. ožujka 2019.

Na prostoru Boćarskog doma, Prisavlje 2 u Zagrebu od 29. do 31. ožujka ove godine održati će se 18. po redu Sajam “Proizvodi hrvatskog sela”.

Kao prethodnih godina, tako i ove Varaždinska županija će izdvojiti stanovita financijska sredstva te osigurati poljoprivrednicima s područja Županije besplatni izložbeni prostor.

Ukoliko ima zainteresiranih za sudjelovanje na Sajmu, potrebno se do 13.ožujka ove godine javiti direktno organizatoru “Agrarnom savjetovanju” d.o.o., Zagreb na brojeve telefona: 099/759-7910 ili 01/292-3145 te u Upravni odjel za poljoprivredu i ruralni razvoj Varaždinske županije, Varaždin, Franjevački trg 7 ili na telefone 390-580 ili 390-582.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services