Projekt “Zlata vrijedan”

23. svibnja 2019.

Ministarstvo poljoprivrede i Večernji list nastavljaju i ove godine Projekt “Zlata vrijedan”-izbor najboljeg obiteljskog gospodarstva u Hrvatskoj.

Najkasnije do 7.lipnja 2019. godine Varaždinska županija-Upravni odjel za poljoprivredu i ruralni razvoj treba dostaviti prijedloge na obrascima koji se mogu dobiti u Upravnom odjelu ali i u tajništvu Saveza, na e-mail adresu zlatavrijedan@vecernji.net i to 4 nominacije za obiteljska poljoprivredna gospodarstva i jednu za Mladu nadu.

Molimo sve udruge članice Saveza da se jave, bilo Upravnom odjelu ili tajništvu Saveza, kako bi predložili najbolja 4 OPG-a i jednu Mladu nadu iz Varaždinske županije za ovogodišnje ocjenjivanje. Time promoviramo, najprije poljoprivrednu djelatnost, naše OPG-e i Varaždinsku županiju.

 

 

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services