Proslavljen 15. rođendan Županijskog saveza poljoprivrednih udruga

14. lipnja 2022.

Županijski savez poljoprivrednih udruga danas je zajedno s brojnim građanima proslavio 15 godina svog rada.

Savez trenutno okuplja ukupno 17 udruga koje djeluju u različitim granama poljoprivredne proizvodnje, a njih 11 se danas predstavilo na Franjevačkom trgu. Čestitku i podršku u radu Svezu su uputili zamjenica župana Silvija Zagorec, kao i predsjednik Hrvatske poljoprivredne komore Mladen Jakopović, pročelnik Upravnog odjela za poljoprivredu i zaštitu okoliša dr. sc. Dragutin Vincek, načelnik Općine Petrijanec Željko Posavec i načelnica Općine Donja Voća Sanja Kočet.

Na obilježavanju 15. godišnjice rada predstavile su se sljedeće članice Saveza:

Pčelarsko društvo Varaždin
Udruga pčelara „Pčelarsko društvo“ Ludbreg (OPG Josip Kotiščak)
Udruga cvjećara Ludbreške regije (Cvjećarstvo Težak)
Udruga „ŽIVOT društvo za biološko-dinamičko gospodarenje Ludbreg
Udruga za promicanje ekološke poljoprivrede „ARKA“ (OPG Tomašić)
Udruga proizvođača povrća i voća „ZELJARI“ Općine Vidovec
Udruga vrtlara Varaždinske županije
Udruga za organizaciju natjecanja orača Varaždinske županije
Udruga uzgajivača Zagorskog purana Varaždinske županije
Udruga „Varaždinsko bučino ulje“ (OPG Vidaček Branko)
Udruga vinogradara i voćara „MEJAŠI“ Ljubešćica
„LUNA“ udruga za ekološku i biodinamičku proizvodnju (OPG Jakopović, Kuća magične trave)

Ovim putem zahvaljujemo svim našim vrijednim i marljivim članovima koji su svoj rad predstavili široj javnosti, a posebno zahvaljujemo našim gostima Udruzi kuhara Varaždinske županije, Gospodarskoj školi Varaždin i KUD-u Voća iz Donje Voće koji su uvelike doprinijeli realizaciji ovog događanja. Svima od srca veliko hvala!

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services