Radionica o financijskim instrumentima Programa ruralnog razvoja Rh 2014.-2020.

3. prosinca 2018.

Ministarstvo poljoprivrede u suradnji s Hrvatskom gospodarskom komorom, Hrvatskom agencijom za malo gospodarstvo, inovacije i investicije (HAMAG-BICRO) te Hrvatskom bankom za obnovu i razvitak (HBOR) organizira 5.prosinca 2018. godine Radionicu o financijskim instrumentima programa ruralnog razvoja RH 2014.-2020. u prostorijama Hrvatske gospodarske komore Varaždin, Petra Preradovića 17 s početkom u 10.30 sati.

Za sudjelovanje u Rradionici se potrebno prijaviti na on-line stranici.

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services