Radionica o financijskim instrumentima Programa ruralnog razvoja Rh 2014.-2020.

3. prosinca 2018.

Ministarstvo poljoprivrede u suradnji s Hrvatskom gospodarskom komorom, Hrvatskom agencijom za malo gospodarstvo, inovacije i investicije (HAMAG-BICRO) te Hrvatskom bankom za obnovu i razvitak (HBOR) organizira 5.prosinca 2018. godine Radionicu o financijskim instrumentima programa ruralnog razvoja RH 2014.-2020. u prostorijama Hrvatske gospodarske komore Varaždin, Petra Preradovića 17 s početkom u 10.30 sati.

Za sudjelovanje u Rradionici se potrebno prijaviti na on-line stranici.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services