Radionica uz javni poziv Ministarstva turizma

9. ožujka 2017.

Ministarstvo turizma je 6.ožujka 2017. objavilo Javni poziv za kandidiranje projekata za dodjelu bespovratnih sredstava temeljem programa “Konkurentnost turističkog gospodarstva”. Između ostaloga radi se i o razvoju turističke ponude naših OPG-a pa je stoga Poslovni klub Ivanec u suradnji s Gradom Ivancem i Poslovnom zonom d.o.o. pripremio informativnu radionicu koja će se održati 15.ožujka 2017. godine s početkom u 18.00 sati u Gradskoj vijećnici, Trg hrvatskih ivanovaca 9b u Ivancu. Svoj dolazak potrebno je potvrditi na broj telefona 042/645-488 ili na e-mail: mailto:projektni.ured@ivanec.hr do 14.ožujka (do 15.00 sati). više o javnom natječaju možete pronaći OVDJE.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services