Radionica uz javni poziv Ministarstva turizma

9. ožujka 2017.

Ministarstvo turizma je 6.ožujka 2017. objavilo Javni poziv za kandidiranje projekata za dodjelu bespovratnih sredstava temeljem programa “Konkurentnost turističkog gospodarstva”. Između ostaloga radi se i o razvoju turističke ponude naših OPG-a pa je stoga Poslovni klub Ivanec u suradnji s Gradom Ivancem i Poslovnom zonom d.o.o. pripremio informativnu radionicu koja će se održati 15.ožujka 2017. godine s početkom u 18.00 sati u Gradskoj vijećnici, Trg hrvatskih ivanovaca 9b u Ivancu. Svoj dolazak potrebno je potvrditi na broj telefona 042/645-488 ili na e-mail: mailto:projektni.ured@ivanec.hr do 14.ožujka (do 15.00 sati). više o javnom natječaju možete pronaći OVDJE.

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services