Radionica za tip operacije 4.2.1.

5. lipnja 2018.

Ministarstvo poljoprivrede u suradnji s Agencijom za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju organizira radionice za potencijalne korisnike mjere 4 „Ulaganja u fizičku imovinu”, podmjere 4.2. „Potpora za ulaganja u preradu, marketing i/ili razvoj poljoprivrednih proizvoda‚, tipa operacije 4.2.1 „Povećanje dodane vrijednosti poljoprivrednim proizvodima‚ – objekti za proizvodnju ulja i objekti malog kapaciteta za preradu mlijeka iz Programa ruralnog razvoja Republike Hrvatske za razdoblje 2014. – 2020.

Nama prostorno najbliže organizirana radionica održati će se 12.lipnja 2018. godine u Tehnološko-inovacijskom centru Međimurja u Čakovcu, Bana Josipa Jelačića 22 s početkom u 11.00 sati.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services