Radni sastanak vezano za zlatnu žuticu vinove loze

7. lipnja 2019.

Ministarstvo poljoprivrede tj. Sektor fitosanitarne politike u nadolazećem razdoblju će održati radne sastanke s vinogradarima na nekoliko lokacija u R. Hrvatskoj na temu provođenja Akcijskog plana za sprječavanje širenja i suzbijanja zlatne žutice vinove loze za razdoblje 2018.-2021. godine.

Za Varaždinsku, Međimursku i Krapinsko zagorsku županiju radni sastanak održati će se u Varaždinu (prostorije Varaždinske županije), 18.6.2019.godine (utorak) s početkom u 11.oo sati. 

 

 

 

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services