Raspisan Javni natječaj za dodjelu donacija općine Mali Bukovec

10. veljače 2021.

Općina Mali Bukovec je raspisala Javni natječaj za dodjelu financijskih potpora za programe organizacija civilnog društva u 2021. godini.

Najmanji iznos sredstava koji se može ostvariti prijavom na navedeni natječaj iznosi 500,00 kuna, dok je najveći iznos 25.000,00 HRK.

Organizacije civilnog društva se mogu prijaviti na natječaj za sljedeća područja:
1. Zaštita i promicanje tradicijske baštine
2. Poticanje i afirmacija kulturnog, glazbenog i inog stvaralaštva djece i mladih
3. Poticanje i afirmacija kulturnog amaterizma
4. Unapređenje kvalitete života, životnih vještina i sposobnosti građana
5. Promicanje i poticanje na bavljenje sportom (amaterskim/profesionalnim)

Rok za podnošenje prijave: 27. veljače 2021. godine.

Detalje možete pronaći OVDJE.