Raspisan javni poziv u okviru EU projekta LEPEZA

24. listopada 2019.

Varaždinska županija je 22. listopada 2019.  raspisala Javni poziv za dodjelu potpora male vrijednosti za samozapošljavanje u okviru projekta LokalnE inicijative za PoticanjE ZapošljavanjA u Varaždinskoj županiji LEPEZA VŽ.

Prijave se dostavljaju osobno u pisarnicu Varaždinske županije ili poštom do 21. studenog 2019. godine.

Više o svemu kao i tekst Javnog poziva možete naći OVDJE.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services